Juventus Academy w Piekarach Śląskich to akademia piłkarska należąca do największej międzynarodowej sieci akademii piłkarskich pod patronatem szkoleniowym i organizacyjnym JUVENTUS FC. Unikalny projekt szkoleniowy, najnowsze metody treningowe, ciągły rozwój posiadanej wiedzy wspólnie z JUVENTUS FC gwarancją optymalnego rozwoju i nauki rzemiosła piłkarskiego dla dzieci w wieku 5-15 lat.

Poziom szkolenia zweryfikowany został przez Komisje Certyfikacyjną PZPN, przyznającą Nam najwyższy złoty certyfikat. To wyróżnienie potwierdza, że poziom styl organizacja szkolenia u Nas jest na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do nas.

promo-1-year-round-training-piekary-slaskie

13.02.2020 Rusza nabór do Klasy sportowej JUVENTUS ACADEMY dla rocznika 2010 na sezon 2020/2021.

Wspólnie z Miejską Szkołą Podstawowa Numer 11 w Piekarach Śląskich zapraszamy do nowo tworzonej IV-tej klasy sportowej o profilu piłka nożna/futsal.

Czekamy na chłopców i dziewczynki urodzone w 2010 roku. Od września 2020 możemy wspólnie rozpocząć wspaniałą piłkarską przygodę. Jesteś zainteresowany? Zadzwoń. Zapisz się do JUVENTUS ACADEMY i już teraz wiosną wypróbuj jak trenuje się się w JUVE. Czekamy właśnie na Ciebie. Niedługo podamy więcej szczegółów odnośnie dni testów kwalifikacyjnych. Bądźcie z nami w kontakcie.

promo-2-year-round-training-piekary-slaskie

29.11.2019 Juventus Academy Piekary Śląskie ze Złotą Gwiazdką Programu Certyfikacji PZPN.

Nasza akademia jest jedną ze 117 szkółek piłkarskich w całym kraju, które otrzymały najwyższą, złotą gwiazdkę programu certyfikacji.

7 letnia ciężka praca przynosi efekty. Ten ogromny wysiłek nie byłby możliwy bez kadry trenerskiej naszej Akademii, która jest z nami na dobre i na złe. Szczególne podziękowania dla trenerów Łukasza Bielińskiego i Marcina Chociaja za zaangażowanie w procesie certyfikacji.

Dziękujemy również tym wszystkim, którzy nas wspierali, trzymali kciuki i zawsze w nas wierzyli. Gratulacje także dla Bydgoszczy i Torunia. Najstarsze Akademie JUVE w Polsce dostały złote gwiazdki. Dziś się cieszymy, a jutro do ciężkiej pracy!!!!

Photos

juventus way

Juventus Way

Our approach

What do we mean by the “Juventus Way”? Following on from our philosophy, we aim to develop footballers through a vision which combines technical aspects with mental, emotional and interpersonal ones. Our methodology can be summarised in five points:

STYLE OF PLAY

Dictate proceedings, keep possession of the ball and stay calm. Focus on individual initiative and collective hard work.

TECHNICAL ABILITY

Honed through dynamic drills that aim to perfect every technical skill. The development of each individual player is placed at the heart of every exercise.

TACTICAL ABILITY

Run through several detailed individual and team match situations, to be alternated throughout the week.

MENTAL FACTOR

Train the individual to make effective decisions in match situations. Develop their speed of thought to adapt with changeable tactical and technical scenarios.

EMOTIONAL AND SOCIAL FACTOR

Promote an identity fostering the values of sacrifice, bravery and teamwork, to be applied both on and off the pitch.

Find Us