header-training-camp-czech-republic

ACADEMY ČESKÁ REPUBLIKA

Míč. Fotbalové hřiště. Vaše sny o Bianconeri. Chceme vaše děti podporovat v jejich rozvoji a provázet je krok za krokem na jejich cestě. Vítejte v Juventus Academy, kde vaše sny rostou u vámi.

JUVENTUS WAY

Co znamená “Juventus Way”? V návaznosti na naši filozofii se snažíme rozvíjet fotbalisty prostřednictvím vizí, které spojuje technické aspekty s mentálními, emocionálními a interpersonálními. Naše metodika lze shrnout do pěti bodů:

STYL HRY

Diktovat tempo hry, držení míče a zůstávat v klidu. Zaměřit se na individuální a zároveň kolektivní výkon.

TECHNICKÉ SCHOPNOSTI

Vytvářet dynamická cvičení, která mají za cíl zdokonalit všechny technické dovednosti. Vývoj každého jednotlivého hráče je zohledněn v každém cvičení.

TAKTICKÉ SCHOPNOSTI

Zvládnout několik podrobných individuálních a týmových zápasových situací, které se neustále střídají a opakují.

MENTÁLNÍ SÍLA

Trénovat jednotlivce, aby se mohli v rozhodujících situacích rozhodovat efektivně. Rozvíjet jejich rychlost myšlení, aby se přizpůsobila měnícím se taktickým a technickým scénářům.

EMOCIONÁLNÍ A SOCIÁLNÍ FAKTORY

Propagovat lidskou identitu podporující hodnoty obětování, statečnosti a týmové práce, které se aplikují jak na hřišti tak i mimo něj.

promo-1-training-camp-czech-republic

LETNÍ KEMPY 2022!

Fotbalové kempy se uskuteční v létě 2022 v Praze (Vršovice) a v Brně (Sparta). Zažijte v bíločerném dresu neopakovatelnou atmosféru. FORZA JUVE!

promo-2-training-camp-czech-republic

INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY A RODIČE

Milí rodiče, na tomto místě najdete v červnu 2022 všechny důležité informace. V dokumentech naleznete konkrétní pokyny, doporučení a důležité kontakty. Podmínkou pro nástup do kempu je předložení kopie průkazu zdravotního pojištění, Prohlášení rodiče a Posudek o zdravotní způsobilosti v nezalepené a nadepsané obálce.

V případě jakýchkoliv dotazů nás, prosím, neváhejte kontaktovat.

Děkujeme a těšíme se na shledanou v kempu!

training-camp-czech-republic-programs

INFORMACE O KEMPU

juventus way

Juventus Way

NUESTRO METODO

Qué entendemos por “Juventus Way”? Siguiendo nuestra filosofía, nuestro objetivo es desarrollar futbolistas a través de una visión que combina los aspéctos técnicos con los mentales, emocionales e interpersonales. Nuestra metodología se resume en cinco puntos: 

ESTILO DE JUEGO 

Dictar procedimientos, tener la posesión de la pelota y mantener la calma. Focalizarse en las iniciativas individuales y en el trabajo duro colectivo.  

HABILIDAD TECNICA

Perfeccionar y mejorar las habilidades técnicas a través de ejercicios dinámicos. El desarrollo individual de cada jugador es la prioridad de cada ejercicio. 

HABILIDAD TACTICA

Repasar todas las situaciones individuales y de equipo durante un partido en detalle y de manera alterna durante la semana. 

FACTOR MENTAL

Entrenar individualmente para tomar decisiones efectivas en situaciones de partido. Desarrollar la rapidez de pensamiento para aprender a adaptarse en escenarios técnicos y tácticos cambiantes. 

FACTOR SOCIAL Y EMOCIONAL

Promover una identidad que fomente los valores del sacrificio, la bravura y el trabajo en equipo y que se pueda aplicar tanto dentro como fuera del campo.

Encuéntranos